dolderman
NL EN

Wie is wie

Dik Alblas hoofd productie
d.alblas@dolderman.nl
Planning en voortgang projecten afdeling
inbouw / inbouwtechnische vragen

Pieter Vink
coördinator in- en afbouw en
hermotoriseringen
p.vink@dolderman.nl
Operationele zaken afdeling inbouw en
nazorg afgeronde inbouwprojecten

Ton Grootenboer technisch inbouw specialist
t.grootenboer@dolderman.nl
Ondersteuning afdeling inbouw /
speciale projecten / uitlijningen

Bram van Loon chef service
a.v.loon@dolderman.nl
Reparaties, revisies en onderhoud van Caterpillar,
Hatz en John Deere motoren


Harold de Munnik chef elektro
h.de.munnik@dolderman.nl
Elektrotechnische werkzaamheden

Wenzel van Bommel chef keerkoppelingen
w.v.bommel@dolderman.nl
Verkoop, reparaties, revisies en onderhoud van scheepskeerkoppelingen

John van der Laar magazijnchef
j.vd.laar@dolderman.nl
Leveringen, levertijden en prijzen van onderdelen Cat, Hatz en John Deere

Jacco Wagenaar verkoop
j.wagenaar@dolderman.nl
Verkoop generatorsets Caterpillar, Hatz en John Deere

Dirk Jan Bezemer verkoop
d.j.bezemer@dolderman.nl
Verkoop Caterpillar, marketing & PR

Directie
F.J. van Rijn
directeur
A.M.H. Hartemink directeur
J.F. Been technisch directeur

Dit is Dolderman

Meer dan 95 jaar actief in de beroepsvaart.

Dolderman is officieel dealer van de toonaangevende motorenfabrikanten Caterpillar, Hatz en John Deere. Lees verder